Nie masz pomysłu na prezent?

Z przyjemnością rozwiążemy ten problem. Bon upominkowy to wyjątkowy prezent, który sprawi radość bliskiej osobie. To również doskonała forma nagrody dla pracownika lub partnera biznesowego. Bony są miłym prezentem z okazji takich świąt jak urodziny, imieniny, ślub, rocznica ślubu, Dzień Matki, jako prezent pod choinkę, dla ukochanej osoby na Walentynki, ale też z okazji zdanej matury. Ale czy potrzebna jest jakaś okazja, aby sprawić radość naszym najbliższym? Podaruj im chwilę przyjemności nie czekając na okazję.

Bony upominkowe 200zł, 300zł, 500zł

Każdy bon wypisujemy indywidualnie dla osoby, której zechcą go Państwo podarować. Chętnie doradzimy w wyborze odpowiedniego zabiegu dla bliskiej osoby. Przyjdź do naszego salonu, porozmawiaj z nami a na pewno dobierzemy zabieg, który sprawi radość nie tylko osobie obdarowanej, ale również Tobie – bo kto z nas nie czerpie przyjemności z dawania radości?! Bony proponujemy w nominałach 200, 300 i 500 zł.

Bądź na bieżąco!

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby być na bieżąco z nowinkami i poradami zdrowotnymi, prowadzonymi przez naszych specjalistów.