Fale Radiowe

Nowoczesny zabieg odwracający skutki starzenia skóry.

Głęboka diatermia powoduję skracanie włókien kolagenowych, odbudowę kolagenu i rozbijanie komórek tłuszczowych. Jest to obecnie jedna z najskuteczniejszych nieinwazyjnych kuracji ujędrniających, poprawiających gęstość skóry i redukujących zmarszczki W trakcie zabiegu na skutek działania fali radiowej wytwarza się ciepło endogenne (powstające wewnątrz) i następuje selektywne ogrzanie tkanek. Włókna kolagenowe ulegają natychmiastowemu skurczeniu, a następnie napięciu, co pobudza funkcje regeneracji.

Zwiększa się elastyczność i gęstość skóry, następuje poprawa owalu twarzy. Zmarszczki i bruzdy ulegają spłyceniu. Zabieg falami radiowymi jest nieinwazyjny i bezbolesny. Podczas zabiegu może być odczuwane przyjemne delikatne uczucie ciepła. Bezpośrednio po zabiegu może się pojawić lekkie zaczerwienienie, a także uczucie ciepła na skórze, ustępują one w ciągu godziny.

Seria zabiegów składa się z 5-8 sesji

Efekty po serii zabiegów

  • poprawa napięcia i kondycji skóry twarzy i okolic oczu
  • lifting twarzy i szyi
  • spłycenie zmarszczek
  • poprawa owalu twarzy
  • redukcja podbródka

Bądź na bieżąco!

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby być na bieżąco z nowinkami i poradami zdrowotnymi, prowadzonymi przez naszych specjalistów.