Zabiegi Jean D'estress

SYNERGESSENCE podstawowa pielęgnacja

Synergessence jest wyjątkową metodą zabiegową stworzoną przez Laboratorium Jean d’Estrées, procedurą przywrócenia zdrowego i naturalnego wyglądu. Maksymalne nawilżenie dzięki przenikaniu składników aktywnych w głąb skóry i spektakularny efekt wygładzenia, to odpowiedź na potrzeby skóry każdej kobiety.Zabieg przeznaczony dla każdego typu skóry i wieku: skóra mieszana,tłusta, odwodniona, wrażliwa, sucha, szara i zmęczona, a także jakozabieg przeciwstarzeniowy.

Zabieg SYNERGESSENCE, to synergia – współgranie 3 elementów: trzech preparatów zabiegowych, które idealnie ze sobą współdziałają .Każdy z nich intensyfikuje działanie następnego i zwielokrotnia efektywność, uzyskując szybszy, bardziej widoczny i dłużej utrzymujący się efekt.

To flagowy zabieg w profesjonalnej ofercie Jean d’Estrees, odpowiadający na potrzeby każdej kobiety XXI wieku. Wpływ czynników środowiskowych, stres, szybkie tempo życia zmusza do szukania doskonałych rozwiązań by przywrócić naturalną równowagę skóry. Synergia techniki i formuła składników aktywnych budzi energię skóry w każdym wieku. Działania uzupełniają się i wspierają nawzajem.

Zabieg może występować w czterech terapiach:

 • oczyszczającej ( regulacja i łagodzenie wydzielania sebum, oczyszczanie, kompleks matujący)
 • nawilżającej (optymalne nawilżenie poziomu skóry)
 • dla skór wrażliwych (ochrona, odżywienie, nawilżenie, wzmocnienie skóry)
 • anti-aging ( redukcja zmarszczek, poprawa wolumetrii)

W zabiegu zastosowany jest innowatorski masaż szpatułkami modelujący owal twarzy.

Profilaktyka: 1 zabieg w miesiącu
Kuracja: 3 zabiegi w miesiącu

TOTAL YOUTH TREATMENT (Utrzymanie młodości na dłużej…)

Jean d’Estrées kuracja anti-aging. To wyjątkowy zabieg z bogatą formułą i specjalną techniką wykonywanego masażu, który pozwala na zahamowanie procesów starzenia się skóry odzyskując zdrowy wygląd i blask na dłużej. Zawarte w peelingu łagodne kwasy (cytrynowy, glikolowy, mlekowy) odblokowują pory, skutecznie oczyszczają,
zwiększają przepuszczalność skóry i jej zdolność do skutecznego wchłania składników aktywnych. Efektem zabiegu jest natychmiastowy lifting i poprawa owalu twarzy.

Wskazania: W każdym wieku i dla każdego typu skóry.

Cel: Odmłodzenie skóry.

Efekty:

 • Idealnie promienna i rozświetlona skóra.
 • Poprawa tekstury skóry.
 • Wygładzenie zmarszczek i linii.
 • Zdrowy i młody wygląd.

Profilaktyka: Raz w miesiącu.
Kuracja: 4-5 zabiegów w miesiącu.

Total Youth jest bazowym zabiegiem przeciwstarzeniowym , doskonałym początkiem profesjonalnej
kuracji do korygowania zmian skóry w każdym wieku

Zabieg 3D – RIDES Korekta zmarszczek

Efektywność zabiegu 3D-Rides oparta jest na wysokiej technologii wyselekcjonowanych składników aktywnych, które nie tylko spowalniają starzenie się skóry, ale także przywracają to, co utraciła.

Wyjątkowa formuła zabiegu oparta na wspomaganiu odnowy skóry akupresurą i specjalną techniką modelowania twarzy dostarcza niespotykane rezultaty. Skuteczna regeneracja w każdym wieku.

Profilaktyka: Raz w miesiącu
Czas trwania zabiegu: 1h 15 min.
Kuracja: 3 zabiegi w miesiącu

Efekty:

 • zmniejszenie zmarszczek mimicznych i statycznych
 • wygładzenie i ujędrnienie
 • rozjaśnienie i wyrównanie kolorytu skóry

Bądź na bieżąco!

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby być na bieżąco z nowinkami i poradami zdrowotnymi, prowadzonymi przez naszych specjalistów.