Najlepsze zabiegi latem

Często Panie pytają czy muszą na lato robić przerwę od wizyty u kosmetyczki, bojąc się , że bardziej ingerencyjne zabiegi spowodują jakieś efekty uboczne.

Jednak istnieje dużo zabiegów dzięki, którym przez wakacje Twoja skóra będzie cały czas w kondycji a do tego odpowiedni dobór preparatów głęboko nawilży i odżywi naszą buzię.

W naszym salonie jednym z najlepszych zabiegów na lato są zabiegi z użyciem aparatury do mezoterapii bezigłowej. Jest to sprzęt który wykorzystuje impulsy elektryczne, za pomocą, których bezinwazyjnie wprowadzimy w głąb skóry substancje aktywne. Zabieg jest bardzo relaksujący, przyjemnie podgrzewa naszą skórę , dzięki czemu jeszcze lepiej są wtłaczane preparaty dobrane odpowiednio do potrzeb naszej skóry.

W tym roku przygotowaliśmy dla naszych klientek dwa super LETNIE zabiegi z użyciem tej cudownej aparatury :

  • KAWIOROWĄ REDERMALIZACJĘ SKÓRY : przeznaczoną dla skóry dojrzałej ze zmarszczkami i bruzdami, pozbawionej elastyczności. Zabieg skutecznie odmładza, aktywuje gen młodości , pobudza syntezę kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, ujędrnia skórę i działa przeciwzmarszczkowo.
  • 3D HYALURON – silnie nawilżający zabieg z 3 aktywnymi składnikami, kwasem hialuronowym wysokocząsteczkowym CRISTALHYAL FL i niskocząsteczkowym Beautypol SENSO, które wspiera PENTAVITIN® – te cuda skutecznie uzupelnią deficyt wody w skórze i zapobiegają jej ucieczce z przestrzeni międzykomórkowych.

Tak więc, Drogie Panie nie musicie bać się dbać o swoją skórę latem 🙂 Jest wiele alternatyw by latem zabiegi były bezpieczne dla Was a niezbędne dla waszej twarzy. Nasze zabiegi przygotowane przez nasze kosmetyczki , w połączeniu z mezoterapią bezigłową są waszym must have tego lata 🙂

Nie zwlekajcie i nie dajcie swojej skórze poczuć skutków upałów, ostrego słońca czy mocnego wiatru nadmorskiego! Zadbaj o samopoczucie swojej twarzy z naszymi zabiegami ! 🙂

udostępnij :

Twitter
Telegram
WhatsApp

Dodaj komentarz

Więcej

Bądź na bieżąco!

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby być na bieżąco z nowinkami i poradami zdrowotnymi, prowadzonymi przez naszych specjalistów.